Jedeme na turnaj do Vídně!

Ještě máme v paměti náš historicky první zahraniční kontakt, kdy se naše kombinované družstvo kategorie do 12. let představilo ve francouzském Angouleme a sehrálo během soboty t těžkých utkání s bilancí tří výher, tří proher a jednou remízou. Celá výprava se tehdy vrátila jak by napsal klasik: „s očima navrch hlavy“.

Tento týden nás čeká pokračování a je to pokračování velké, neboť tentokráte odjíždí na zkušenou do Vídně celkem tři naše týmy (kategorie U12/ U14 a U16). Odjezd je v pátek z Istanbulu, tak nás zatím informoval zkušený manažer a lodivod Česťa, zde se výprava nalodí a přes Plzeň, Prahu kde nabere účastníky z hlavního města Prahy, Rakovníku, Kralup pod Vltavou, Sedlčan a Helsinek pak pokračuje přes moravu až do Mikulova, kde se výprava ubytuje v místní základní škole a přilehlých vinných sklepech. V sobotu ráno odjede doufáme, že celá výprava směrem na Vídeň, kde se během dne všechny kategorie zapojí do tzv. kníratého ragbyového turnaje MOVEMBER CUP 2022.

Opět doufáme, že si hráči a jejich trenéři odvezou spoustu veselých vzpomínek a nádherných zážitků, budeme doufat že předvedou i pěkné sportovní výkony na hřišti.

Karel Ševčík