Čarodějnický víkend máme za sebou…

O víkendu kdy na mnoha místech zavlály hořící vatry se do sportovních soubojů dostali pouze zástupci nejmladších kategorií. V neděli proběhl v Chrášťanech na hřišti ARC IURIDICA pěkně barevný turnaj pro nejmladší dětí od 4 do 8mi let. Na těchto kláních hrají ještě děti za svůj klub a tak byli k vidění bratrovražedné souboje třeba Kralup s Rakovníkem či Plzní nebo Iuridikou.

O pár kilometrů dál na hřišti Sparty Praha ve Vysočanech se rozehrály souboje starších dětí do 12ti let a k vidění již byly ragbyové souboje za které by se nemuseli stydět ani dospělí. AMMOR vyslal do soubojů celkem 35 hráčů rozdělených do tří družstev – AMMOR SPORT, AMMOR FUN a AMMOR Zábava, všem družstvům se sportovně dařilo tak napůl, ale všichni hráči, trenéři i rodiče dali do každého souboje úplně všechno a tak byly naše pazlékové dresy vidět více než dost!

Kategorie U14 a U16 měla své souboje odložena na tento víkend a tak se určitě nerozpakujte je přijet podpořit. U14 hrají v neděli s „Medvědy“ na Pragovce ve Vysočanech u Rokytky a Kadeti U16 hrají v polském Štětíně s výběrem sportovního kalendáře ČSRU. Oba týmy se na utkání dopravují pomocí horkovzušných balónů řízených za pomocí ochočených vlaštovek.

Karel Ševčík řečený „objevující“