AMMOR se nyní proměňuje na Ježíška a naděluje…

Letos, stejně jako loni nadělujeme dárky v podobě finančního bonusu našim mladým hráčkám a hráčům, kteří patří mezi skvělé hráče, zarputilé bojovníky, ale také mají výbornou disciplínu a účastnili se více jak dvou třetin našich Rozvojových kempů. Finanční bonus respektive AMMOR příspěvek je přímo určen na částečnou úhradu letního pobytu v rámci ELITE RUGBY CAMPU, Ragbyové akademie Yvese Perrota, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a jejíž akce jsou neopakovatelné. Vždyť ukažte nám podobnou organizaci, jež každým rokem motivuje více a více mladých ragbistů a těm nejlepším navíc umožňuje možnost zahraničního angažmá případně propojení ragby se studiem francouzštiny v předem vybrané rodině.

Již loni jsme takto obdarovali spoustu našich hráčů. Letos stejnou částku obsahující pět nul, věnujeme našemu Ježíškovi, který po dohodě s klubovými trenéry jednotlivých kategorií, následně naděluje.

Na této vánoční akci se nám nejvíce líbí přístup samotných klubů, kteří následně podporují své nominované a obdarované hráče další finanční částkou z vlastních zdrojů, která také není zanedbatelná. Samotné reakce hráčů a jejich zákonných zástupců či rodičů nám jsou největší odměnou a ujištěním, že stejně jako v minulosti, tak i letos jde o správné rozhodnutí.

Nezbývá tedy než jen poděkovat našemu partnerovi této ušlechtilé akce, společnosti MÚÚÚ – Písecké uzeniny, za jejich štědrou podporu, kterou zcela jistě naši mladí sportovci ocení.

Karel Ševčík – Bambyk