O víkendu družstva AMMORU, nezahálela!

V sobotu dopoledne se nejdříve představilo společné družstvo „kadetů“ do 16ti let v Petrovicích, kde se našich „pazlíků“ sešlo 22 a i když jsme soupeři zapůjčili celkem 3 hráče, neboť se jich sešlo pouze 14! Nicméně, dlouhodobá práce a herní motivace zejména zahraničních trenérů nese „modrožlutým“ ovoce a i takto oslabený tým na hřišti dominoval a vysoko zvítězil.

Dospělá kategorie mužů sehrála své celkové 5té utkání s týmem Babic na jeho půdě, neboť právě Rugby Club Babice letos slaví 10 let své existence a my jim k tomu velmi blahopřejeme. Muži, poprvé ve své krátké historii zvítězili a naladili se tak na souboje vyřazovací části, kdy tuto neděli zajíždí do Zlína. (Tým nahradil na poslední chvíli ze soutěže odstoupivší tým Českých Budějovic).

Neděle, byla pro naše pestrobarevné barvy velmi přínosná, do bojů se zapojili nejmenší adepti. V Plzni se na turnaji pořádaném místním klubem s „pejskem ve znaku“, představilo neuvěřitelných 36 týmů, hráčů do 6ti a 8mi let. Starší kategorie U10 a U12 se představila na turnajích ve Vysočanech v „medvědím brlohu na „Pragovce“ a družstvo U14, sehrálo na krásném hřišti na Iuridice v Chrášťanech u Prahy v soutěžním a následně přátelském utkání souboj s týmem Ragbyové akademie Brno a Břeclavi.

Všechny týmy se prezentovali velmi kvalitním držením míče a hledáním volného prostoru na který se dlouhodobě zaměřujeme, neboť je to právě úvodní observace s následným správným rozhodnutím, které nejvíce společně s následným provedením ovlivňují vlastní hru během utkání.