Rugby Shop, oficiálně otevřen!

Kdy jindy otevřít náš společný ragbyový shop pro hráče, jejich rodiče, sourozence a fanoušky, ale také pro klubové trenéry a vůbec pro všechny, kdo našemu programu fandí, než v termínu finálového utkání ragbyové ligy Mistrů, kam se probojovala dvě francouzská družstva Toulouse a La Rochelle.

Proč zmiňujeme tato družstva, jakou to má souvislost s naším AMMOREM? Ano, máte pravdu, přímou souvislost to nemá, ale líbí se nám příběh La Rochelle, týmu z departmentu Charente-Maritime, jež má sice dlouhou historii, ale v nejvyšší francouzské soutěži Pro D1 je poměrně nováčkem, teprve od roku 2010, před tím hrál nižší soutěž Pro D2, ale hlavně v roce 2002 se club stal akciovou společností, kterou vlastní z 98% akcionáři z řad fanoušků. A to by mohlo být motivací i pro nás, co myslíte?

Nicméně, vraťme se k našemu ragbyovému Shopu. Všechny naše věkové kategorie od U10 až po U16, pravidelně hrají ve všech soutěžích, které Česká ragbyová unie, vypisuje a na podzim nás zřejmě čeká i nástup kategorií U18 a dospělých, tak bude nutné, abychom na hřišti zaujali nejenom sportovním výkonem, ale také elegancí a šarmem a tedy plně v duchu citátu: „Ragbista může někdy prohrát, může i prohrávat, ale vždy by u toho měl vypadat jako gentleman a elegán“!

K„Pazlíkům“ jsme pro vás připravili kolekci, která má jednotného ducha v použitých motivech a tvarech, ale vždy naprosto definuje jedinečnou barevnost každého jednoho klubu. Což je navíc podloženo logotypem klubu a propojením textu RUGBY s názvem klubu na zadní straně většiny produktů.

Takže koukněte do shopu a vzhůru do toho! Jen ještě pár technických detailů, objednávky budou vždy zadány do výroby k 25. dni v daném příslušném měsíci a expedice k vám zákazníkům, proběhne tedy vždy k 25. dni následujícího měsíce. V košíku, vždy do poznámek nezapomeňte dopsat jakou chcete velikost a také jaké vám máme napsat na zadní příjmení, číslo či ragbyovou hodnotu případně oblíbenou přezdívku.

No, doufám, že se vám budou naše AMMOR ragby produkty líbit!

Karel Bambyk a Čestmír Motejzík