Vždy nám zbývá naděje!

První možný víkend po rozvolnění, zorganizujeme Ragbyový den – Adie Covidé!

Za okny sice fouká studený vítr, sluníčko se schovává, ale pohled na kalendář nám ukazuje, že je tu jaro v plném proudu. Co na tom, že většina z nás je nyní ve svých domovech a dodržuje pravidla celostátního LOCKDOWNU, už bychom chtěli být venku a vracet život do aspoň trošku normálních kolejí. Nás rodiče už ani nebaví zjištění, že naše děti, už mají všech svých her a počítačů plné zuby a neposedně volají, že chtějí jít do školy, a to i klidně na neoblíbené předměty.

Takže jsme se rozhodli, že když už je nálada na bodu mrazu, je třeba ji mírně zahřát! A to tím nejlepším způsobem, tedy pro nás ragbisty a ragbistky. ihned jakmile nám to situace povolí, uskutečníme první víkend přes sobotu i neděli, společný a společensky pojatý Ragbyový den – Adie Covidé, jehož cílem tentokráte nebude vzdělávání trenérů nebo samotných hráčů, ale jednoduše naplánovaný event, při kterém se všechny věkové kategorie hráčů včetně jejich rodičů a trenérů napříč všemi našimi kluby budou moci zapojit do zábavně volených ragbyových utkání, dovednostních her na hřišti i mimo něj. Poslechneme si autentická vyprávění z legendárních 3. poločasů, díky našemu MÚÚÚ partnerovi něco málo ugrilujeme, upečeme a následně pojíme případně zapijeme vhodnými moky dle dané věkové kategorie. Když nebudeme zrovna na hřišti tak si vyzkoušíme nové sportovní vybavení kolekce AMMOR RUGBY. K tomu všemu si představíme náš sportovní plán nejbližší budoucnosti a mezi sebe si rozdělíme patřičné úkoly… No, prostě s úsměvem se opět setkáme a doufám, že nám bude všem zase fajn.

Já nevím jak vy, ale já už se moc těším!

Že nevíte, kde a kdy to bude? Já, ani my, zatím, také ne, ale co víme, že to jednou prostě přijde a věříme že to bude už brzo! Já sám, už mám vymyšlenou veselou sportovně společenskou hru s míčem: „Nakopeme Covid do prd…le“.

Váš Karel alias Bambik