V době hlubokého LOCKDOWNU svítá barevná naděje…

Spousta našich chlapců a děvčat, letos navštíví akce Ragbyové akademie Yvese Perrota a budou opravdu nepřehlédnutelní…

Organizátoři každým rokem připraví pro své účastníky speciální sportovní kolekci a ta letošní jak se zdá podle prvních ohlasů bude velmi netradiční a hodně komiksová! Navíc si každý účastník, který se přihlásil do konce února, může vybrat speciální motiv, který již posléze nebudou organizátoři opakovat a navíc si na tento dres budou moci vybrat vlastní číslo od 1 do 23, která charakterizují jednotlivé ragbyové pozice. POP ART RUGBY Kolekce konečně dorazila k nám! (akademieragby.cz)

Autorem kolekce je mezinárodně protřelý umělec Karel Štědrý, (http://www.akademieragby.cz/2020/12/01/ragby-pop-art/ ) , který jen doladí drobné drobné grafické úpravy a doplní barevnou škálu tak, aby Akademie mohla letos nabídnout opravdu ojedinělé kousky jak pro chlapce či muže, ale také pro děvčata a ženy.

Do nabídky budou zahrnuty i tolik oblíbené „mikiny“ s kapucí, kterými se kempech většinou prezentují trenéři, asistenti, dobrovolníci a zdravotní personál. Ale aby nám to v AMMORU nebylo líto, tak my velmi brzy zveřejníme možnost vlastního „brandu“ a již nyní se pracuje na celkovém nabídkovém listu v podobě katalogu…..Takže i když venku lítá ta strašná choroba, buďme optimističtí a všichni to ve zdraví přežijeme.

BAMBIK