Čestmír Motejzík, předseda AMMORU, předkládá svou vizi roku 2021

Část první – pondělí 18. ledna 2020

Přátelé, zdravím v novém roce a hlásím se s nepravidelným „obšťastníkem“ AMMOR.

Letošní rok projde naše organizace AMMOR několika změnami, některé jsou podstatné, některé méně. Také pro vás máme pár novinek a informací. Tak s gustem do toho.


Letní kempy – kvalitní možnost aktivního vzdělávání našich hráčů a trenérů

AMMOR se letos rozhodl více spolupracovat s Ragbyovou akademií Yvese Perrota a to zejména díky větší provázanosti a návaznosti našich cílů. Sportovní témata kempů se na obou akcích budou a částečně na sebe navazovat. Naší snahou je vytvořit prostředí, které maximálně podpoří růst našich hráčů. 

10 – 17. červenec – ELITE Letní kemp Ragbyové akademie Yvese Perrota – Olomouc
Jak už  z našeho webu víte, tak i letos významně podpoříme naše hráče na letních kempech, které vnímáme jako velmi vhodné prostředí pro zlepšení sportovního vývoje našich hráčů a trenérů. AMMOR v rámci svého programu SPORT nabízí podporu pro hráče tzv. „S budoucností“ (neznamená to však, že ti co nejsou na seznamu žádnou nemají)!

Vybraným hráčům, respektive jejich styčným představitelům a zástupcům klubů, byla již rozeslána výše podpor včetně seznamu (první vlna obsahuje 38 hráčů), kteří obdrželi automatickou podporu na ELITE kemp v Olomouci. 
Podmínkou je však přihlášení na akci do konce tohoto týdne. Další hráči budou oslovení následně. Přihlášky na ELITE kemp naleznete zde http://www.akademieragby.cz/prihlaska-na-kemp/

24 – 29. srpen – AMMOR Letní kemp ZDUCHOVICE/ Kamýk nad Vltavou

Společné AMMOR soustředění, proběhne ve Zduchovicích (stejné místo jako loni) v termínu 24. 8. (úterý) až 29. 8. (neděle) a je určeno pro chlapce a dívky narozené v letech 2012 až 2006. V rámci našeho srpnového kempu, již nyní podporujeme všechny účastníky tak, abychom udrželi konečnou cenu na 4.000,- Kč/ osoba, naše podpora se pohybuje mezi 800,- Kč až 1.100,- Kč na osobu.

Jelikož kapacita je omezená na 85 účastníků (včetně trenérů), bude po dosažení tohoto počtu uzavřena možnost se přihlásit a další přihlášky už nebudou přijímány, takže kdo zaváhá, zůstane doma. Cena zůstává stejná jako loni a vychází 4.000,- Kč za osobu. Zde jsme z našich finančních zdrojů doplnili chybějící částku, neboť areál s „poníky“ oproti loňsku, zdražil.

AMMOR Program SPORT – Fond individuální podpory:

Program Sourozenci – Slevy sourozencům a vícečlenným rodinám se letos automaticky neudělují! Zájemci si o případnou podporu si musí požádat prostřednictvím žádosti. Přihláška s informacemi pro hráče (rodiče) je na odkazu zde:
https://forms.gle/hCSsPhnDfPhhWCQcA – Případné další klubové bonusy pro vlastní hráče, nechávám čistě na každém klubu. 

Program Rodina – Program letos zavádí i další formu podpory pro rodiny, které se dostali, kvůli pandemii čínské chřipky do tíživé situace, nebo dokonce na hranici existence. Zájemci si o případnou podporu si musí požádat prostřednictvím žádosti. Přihláška s informacemi pro hráče (rodiče) je na odkazu zde:
https://forms.gle/hCSsPhnDfPhhWCQcA – Případné další klubové bonusy pro vlastní hráče, nechávám čistě na každém klubu.

Čestmír Motejzík – Předseda a útoková spojka