Ragbisté AMMORU z Plzně vstoupí do Nové roku v novém oblečení

Ježíšek, loni dlouho hledal na ragbyové mapě a pak si vybral si Plzeň!

Nejdůležitější osoba „ragbyového klubu s běžícím psem“ Čestmír Motejzík, si v pátek 18. prosince, oddechl tak, že to bylo slyšet snad až do Mnichova. Právě mu totiž přistály do komína čtyři velké balíky s „fungltangl“ novým vybavení pro ragbisty ze „zelenočerné“ Plzně, která patří k hlavním motorům celého našeho sdružení AMMOR.

Jen o několik dní dříve, si totiž mohli hráči či spíše jejich „vánoční“ rodiče vybrat z katalogové nabídky ragbyových produktů takzvané nové vlny, které dominují kombinace úzkých proužků a pastelových barev. Zájemci si tak mohli, vybrat z nabídky plzeňského klubu, ale i také z nabídky „puzzle“ produktů o které je čím dál větší zájem a které již při samotném shlédnutí „zelenočervenočernofialovozelenožlutomodrého pazlíku“ evokuje položením otázky, co jsou vlastně ty barevné puzzle na dresu, zač?

AMMOR měl doposud pouze „puzlíkaté“ dresy s dvěma rozdílnými rukávy z nichž pravý poukazuje na příslušnost k vlastníku klubu a levý symbolizuje sepjetí a podporu české reprezentaci a k těmto dresům prostě přibyli nové zářivé produkty. O tom zda udělali na západě republiky terno, si udělejte úsudek, sami. Můžete se kouknout níže pod příspěvkem do galerie.

A aby to nebylo ostatním klubům, které AMMOR, tak vesele sdružuje, smutno, že se na ně nemyslí. Tak již nyní připravuje AMMOR a ragbyová značka LOCK LOCK, podobný katalog pro všechny ostatní, no, nechte se překvapit.

BAMBYK