Roušky AMMOR brzy k dostání!

Ragbyová značka LOCK LOCK, podporuje nové, malé a mladé kluby a nabízí netradiční možnosti!

Většina ragbyových fanoušků, jistě ví co v překladu znamená LOCK – LOCK a tak se jim vybaví i značka sportovního vybavení pro ragbisty. LOCK LOCK má rád ragby, ragbisty a snaží se je podporovat nejen v České republice, ale i v Evropě.

LOCK LOCK pro nás vyrábí ty parádní „PAZL“ dresy, klokanky s kapucí, stojí i za tvorbou našeho loga AMMOR, ale nyní se chystá mezi nás vyslat i nezbytný módní doplněk, který asi dlouho nezmizí z našeho života, ale naopak to vypadá na dlouhou dobu pobytu mezi námi. Tímto speciálním a opět velmi povedeným produktem jsou tzv. Ragbyové roušky, které brzy budou v našem připravovaném e-shopu.

Značka samotná navazuje na spolupráci se sportovními společnostmi FRENCH FLAIR, CCM, BAUER, které se zabývají výrobou sportovních produktů pro širokou veřejnost. Sportovní produkty jsou přímo určené ragbyovým klubům a subjektům tak, aby co nejvíce vyhovovali samotným hráčům. Spolupracujeme s několika ragbyovými kluby a subjekty v České republice a jsme rádi, že naše produkty využívají i ragbisté v AMMORU, kteří je rádi nosí i mimo vlastní sportovní turnaje či utkání.

Zakládáme si na netypickém grafickém zpracování, které je vždy zpracováno dle požadavku klienta, ale s ohledem na tradiční ragbyové hodnoty a signifikantní prvky, jež tento sport odlišují od jiných odvětví. a právě tyto Hodnoty a tradice, ragby tolik odlišují. Mezi základní prvky patří například podélné pruhy na ragbyových dresech či čísla 15, 13 a 7, umístěné na zádech, které ukazují na spojitost s ragby o patnácti, třinácti či sedmi hráčích. Označení LOCK LOCK znázorňuje v anglické terminologii hráče druhé řady, ale to jste určitě věděli.

V našich produktech hrají i další české kluby, například, Tatra Smíchov, Praga Praha, Plzeň, Sedlčany, Babice, Ragbyová akademie Yvese Perrota, ale také Ragbyová akademie Olymp, Ragbyová Akademie Brno.

BAMBYK