První říjnový víkend proběhl rozvojový kemp AMMORU za nádherného počasí

Tréninkový kemp pro všechny naše kategorie proběhl tentokráte v Rakovníku.

V průběhu sobotního dne se do našich obou témat, které vedli Karel Berounský a Karel Ševčík, zapojilo více jak 70 dětí ze všech věkových kategorií z domácího Rakovníku, Plzně, Kralup nad Vltavou, Iuridici Chrášťany, Sedlčan, ale i ze vzdáleného Rumburku a Českých Budějovic. Oba Karlové si zhruba po 90 až 120 minutách, navzájem proměnili věkové skupiny se kterými pracovali podle plánu. Oběma tématům naslouchalo více jak 22 trenérů z výše uvedených klubů. Sobotní den zakončilo utkání našeho družstva do 16 let, které se postavilo velmi silné a kompaktní Pragovce.

Neděle byla klasicky určena našemu rozvojovému turnaji, při které jsme opět sledovali zejména jak si vedou hráči kategorií U10/ U12/ U14 při hledání volného prostoru, ale také při přihrávce za země či při postavení hráčů v „Rucku“, aniž by následně utrpěla kontinuita hry. V neděli byla každá kategorie zastoupena třemi družstvy po 6 či 7 hráčích, kteří si zahráli navzájem dvojkolově proti sobě.

Víkendovou akci jsme zakončili s úsměvem na rtech a také předáním tzv. „AMMOR talismanů“, které budou všem sloužit jako vstupenka na naše další akce.

Moc děkujeme všem rodičům a pořadatelům z Rakovníku.

BAMBYK