Kalendář akcí – říjen/ listopad 2020

Přinášíme kalendář akcí, které plánujeme:

Září

Sobota 12.9./10:00 – 13:30/ U14 a U16/ Rozvojový trénink – Kralupy n/V

Sobota 12.9./ 15:30/ U16/ Utkání AMMOR : Babice/ Přelouč – Kralupy n/V

Neděle 13.9./ 10:00 – 12:00/ U10 – U12/ Rozvojový trénink – Kralupy n/V

Neděle 13.9./ 16:00/ U14/ Utkání Petrovice : AMMOR – Petrovice

Sobota 19.9./ 14:30/ U16/ Utkání – Říčany : AMMOR – Říčany

Neděle 20.9./ 13:00/ U14/ Utkání – AMMOR : Říčany – Rakovník

Neděle 27.9. /15:00/ U14/ Utkání – Tatra : AMMOR – Tatra Smíchov

Říjen

Sobota 3.10 / 09:30 – 14:00/ U10 – U16/ Rozvojový trénink – Rakovník

Sobota 3.10./ 16:00/ U16/ Utkání – AMMOR : Praga Praha – Rakovník

Neděle 4.10./ 10:00 – 13:00/ U10/ U12/ U14+/ Rozvojový turnaj – Rakovník              

Sobota 10.10. / ??/ U16/ Utkání – Petrovice : AMMOR – Petrovice

Neděle 11.10./ ??/ U14/ Utkání – Praga : AMMOR – Praga Praha

Sobota 17.10./ 11:00 – 13:00/ U14/ Turnaj Open 7s – Rakovník

Sobota 17:10./ 13:00 – 16:00/ U16/ Turnaj Open 7s – Rakovník

Sobota 24.10./ 09:30 – 13:00/ U12 – U16/ Rozvojový trénink – Plzeň nebo Rakovník

Sobota 24. 10./ 13:30/ U14/ Utkání – AMMOR – Tatra – Plzeň nebo Rakovník

Sobota 24.10./ 15:00/ U16/ Utkání – AMMOR : Slavia Praha – Plzeň nebo Rakovník

Neděle 25.10./ 10:00 – 13:00/ U10 – U12+/ Rozvojový turnaj – Plzeň nebo Rakovník

Sobota 31.10./ 11:00 – 12:30/ U14/ Turnaj Open 7 – Kralupy n/V

Sobota 31.10./ 13:00 – 16:00/ U16/ Turnaj Open 7 – Kralupy n/V

Listopad

Sobota 7.11./ 11:00 – 12:30/ U14/ Turnaj Open 7 – Velké Popovice

Sobota 7.11./ 13:00 – 16:00/ U16/ Turnaj Open 7 – Velké Popovice

Pátek 13.11/ 17:00 – 19:00/ U12 – U16/ Rozvojový trénink – Plzeň

Sobota 14.11./ 09:30 – 13:00/ U10 – U16+/ Rozvojový trénink – Plzeň

Neděle 15.11./10:00 – 13:00/ U10 – U16+/ Rozvojový turnaj – Plzeň

Prosinec

Pátek 4.12./17:00 – 19:00/ U12 – U16/ Rozvojový trénink – Plzeň

Sobota 5.12./09:30 – 13:00/ U10 – U16+/ Rozvojový trénink – Plzeň

Neděle 6.12./10:00 – 13:00/ U10 – U16+/ Rozvojový turnaj – Plzeň